لیزینگ هامرز

خدماتی جدید در عرصه لیزینگ، ارائه تسهیلات برای خرید انواع کالاهای سرمایه‌ای

درباره ما

شركت واسپاری هامرز (سهامی خاص) در تاريخ 1401/02/17 طی شماره ثبت 595348 و با شناسه ملی 14011112830 در اداره ثبت شركتها و مالكيت صنعتی تهران به ثبت رسيد و فعاليت آن از تاریخ 1401/03/30 تحت مجوز بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران به شماره 76710 آغاز شده است.

شرکت های گروه هامرز

موضوع فعالیت شرکت لیزینگ هامرز

موضوع فعالیت شرکت طبق ماده 3 اساسنامه به شرح زیر می باشد: تامین مالی مشتری از طریق تهیه کالا اعم از منقول و غیر منقول توسط شرکت و واگذاری آن به مشتری صرفا در قالب یکی از قراردادهای اجاره به شرط تملیک و فروش اقساطی در چارچوب قانون عملیات بانکی بدون ربا، آیین نامه ها و دستور العمل های مربوط.

همین حالا با ما تماس بگیرید

خدمات لیزینگ هامرز

کالاهای دیجیتال

در لیزینگ هامرز، انواع لوازم دیجیتال و بادوام اعم از رایانه، تلفن همراه، تلویزیون و سایر محصولات الکترونیکی در قالب تسهیلات اقساطی ارائه می شوند و افراد متقاضی دریافت تسهیلات، در صورت بهره مندی از خدمات لیزینگ، میتوانند صاحب لوازم مورد نیاز خود شوند.

کالاهای مصرفی بادوام و لوازم خانگی

از دیگر خدماتی که در قالب خرید اقساطی در لیزینگ هامرز ارائه می شود و پاسخگوی نیازمندی های افراد در تهیه محصولات مورد نیاز خود می باشد، تسهیلات لوازم خانگی اعم از یخچال، ماشین لباس شویی و سایر لوازم بادوام است، که افراد میتوانند با استفاده از تسهیلات لیزینگی، از مزایای این خدمات بهره مند شوند.

خودرو

از جمله مزایای بهره مندی از خدمات شرکت واسپاری هامرز، توانمند سازی افراد در جهت مالکیت انواع خودرو های سواری و باری نو و دسته دوم و کمک به تامین کنندگان و توسعه فروش آنها می باشد. افراد متقاضی تسهیلات میتوانند بدون داشتن نقدینگی کامل جهت خرید خودرو، به صورت اقساطی بلندمدّت مالک خودرو شوند.

کالاهای پزشکی و بیمارستانی

به دلیل قیمت بالای تجهیزات و لوازم پزشکی، با خرید اقساطی این محصولات در قالب خدمات لیزینگ میتوانند با توجه به توانایی خود در پرداخت اقساط و رعایت عمر مفید این تجهیزات، محصولات مورد نیاز خود و منافع حاصل از آنها را بدون پرداخت نقدینگی بالفعل و در بلند مدت در قالب اقساط فراهم نمایند.

املاک اداری

از دیگر موارد خدمات ارئه شونده واسپاری هامرز، توانمند سازی افراد در بیع انواع املاک اداری و مسکونی دفتر کار حتی در صورت نداشتن نقدینگی کامل، به صورت اقساطی و کمک به آنها در جهت مدیریت بهتر منابع مالی خود می باشد. افراد با استفاده از تسهیلات دریافتی از لیزینگ میتوانند دفترکار خود را خریداری نمایند و سبب تسریع و تسهیل در رشد و شکوفایی موسسه خود گردند.

ماشین آلات و تجهیزات

از دیگر خدماتی که در قالب خرید اقساطی در لیزینگ هامرز ارائه می شود و توانمند سازی افراد در جهت مالکیت انواع ماشین آلات و تجهیزات بدون داشتن نقدینگی کامل جهت خرید به صورت اقساطی بلندمدّت مالک می باشد.

اعضای هیئت مدیره

محسن شهیدی

رئیس هیئت مدیره

محمد هادی بناکار

نایب رئیس هیئت مدیره

حجت اله نجف پور

عضو هیئت مدیره

محمد بحرانی جهرمی

عضو هیئت مدیره

ستار پورسلطانی

عضو هیئت مدیره

علی صفرعلی

مدیر عامل

ارتباط با ما

با ما در ارتباط باشید

ساعات کاری از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 17

: مکان

تهران، میدان شیخ بهایی، ابتدای ده ونک، پلاک 3، طبقه 6، واحد 11

: ایمیل

info@hlc.ir

: تلفن

021 52953000

در حال ارسال
پیام شما با موفقیت ارسال شد، از همراهی شما متشکریم